header
Partner Street art

Ważna informacja dla rodziców
Wyniki Konkursu "Ozdoby Wielkanocne 2014"

Konkurs dla dzieci i młodzieży na wykonanie ozdób wielkanocnych został rozstrzygnięty. W każdej z kategorii jury wyłoniło trójkę laureatów oraz przyznało dwa wyróżnienia. Ponadto aż 81 prac zakwalifikowano do wystawy, któr± będzie można zobaczyć w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury "Na pięterku" od 4 do 25 kwietnia w godzinach 8.00-15.00 (po wcze¶niejszym uzgodnieniu terminu).
Wszystkich, którzy otrzymali nagrody oraz wyróżnienia serdecznie zapraszamy, wraz z opiekunami, na podsumowanie konkursu, które odbędzie się 4 kwietnia 2014r. o godzinie 12.00 w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury "Na pięterku" w Zduńskiej Woli, ul. Kilińskiego 17.

Wyniki konkursu do pobrania poniżej.

Pobierz: PROTOKÓŁ
OZDOBY WIELKANOCNE 2014

 I Nagroda dla grupy Face To Face

Grupa teatralna Face To Face z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli zdobyła I Nagrodę w kategorii młodzieżowej podczas X Zduńskowolskiego Dnia Teatru.
 

 
Spektakl "7 grzechów głównych" dostępny na YouTube

Prapremierę spektaklu "7 grzechów głównych" zduńskowolskiej grupy Face To Face (F2F) można już obejrzeć na portalu YouTube. Wystarczy klikn±ć na poniższy link, który automatycznie przekieruje do przedstawienia. 


SPEKTAKL "7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH"
 

 
Google+